see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Mladší žáci brali body na domácím ledě | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Mladší žáci brali body na domácím ledě

HC Benátky 8:2 Sršni Kutná Hora

Páté mistrovské utkání se odehrálo na domácím ledě proti Kutné Hoře. Papírově slabšímu soupeři proti kterému bylo nutné bodovat. Obraz hry, který kluci předváděli tomu bohužel neodpovídal. Vypadalo to jako by na ledě bylo 15 jednotlivců, kteří spolu nikdy nehráli. Bez pohybu a bez nahrávky. První třetinu jsme prohráli 1:2. Ani druhá část utkání nepřinesla změnu. Vše bylo při starém a s přibývajícím časem padala na kluky nervozita.Spousta šancí a střel na branku soupeře nepřineslo touženou branku. Dvě minuty před koncem třetiny se podařilo klukům srovnat stav na 2:2. Ve třetí třetině se obraz hry vylepšil a kluci začali přetahovat utkání na svoji stranu. Rychlý sled gólů v druhé části třetí třetiny znamenal konečné vítězství 8:2 a další cenné body do tabulky.