see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
MD na ledě prvního Kolína | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

MD na ledě prvního Kolína

SC Kolín : HC Benátky 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

Naši mladší dorostenci odehráli slušné utkání ve vysokém tempu s týmem, který ještě neokusil v soutěži porážku. První třetina byla celkem vyrovnanou partií s výsledkem 0:0. Zkaje druhé třetiny jsme se dostali do vedení 0:1 gólem Pavla Hejňka, ale jako by nám vstřelená branka spíše uškodila. Po ubráněné již čtvrté přesilovce domácích, jsme špatně vystřídali a bylo to 1:1. Chvilku na to se domácí ujali vedení 2:1 a od té chvíle byli aktivnější. Ve druhé třetině nás domácí přestříleli v poměru 15:4. Ve třetí třetině jsme již sledovali opět vyrovnané utkání, které si již domácí uhlídali.