Rozpis ledové plochy - ZS Benátky - 26.-13.2. 2020

6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Neděle
26.1.
RYCHLO U10 + U11 - VLAŠIM VEŘEJNÉ BRUSLENÍ "B" - ŽEBRÁK BARTOŠ MACHÁČEK
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Pondělí
27.1.
ZŠ I ZŠ OTEVŘENO U11 U13 U15 RYCHLO MAŠEK
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Úterý
28.1.
U11 + U13 ZŠ I ZŠ SOJOVICE ZŠ I ZŠ I U9 + U7 U15 brankáři všechny kategorie U17 + U20 RYCHLO KAČEŘI
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Středa
29.1.
ZŠ BRANDÝS ZŠ ČACHOVICE ZŠ I U11 A - ÚSTÍ nad Labem "B" TAIMAR
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Čtvrtek
30.1.
U15 SOU ČELÁKOVICE U9 U7 RYCHLO U17 U20 VOJSKO
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Pátek
31.1.
RYCHLO U13 U11 U7 + U9 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ r. 2010 - Ml. BOLESLAV U15 U17 "B" LYSÁ
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Sobota
1.2.
U7+U9 RYCHLO U17 - MOTOR Č.B. U20 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ UACJ KRÁL SEMERA
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Neděle
2.2.
RYCHLO U13 + U15 - VLAŠIM VEŘEJNÉ BRUSLENÍ U17 - BEROUN BARTOŠ MACHÁČEK
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Pondělí
3.2.
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ U11 U13 U15 RYCHLO MAŠEK
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Úterý
4.2.
SOJOVICE VEŘEJNÉ BRUSLENÍ U7 + U9 U15 Brankáři U20 RYCHLO "B"
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Středa
5.2.
ZŠ BRANDÝS VEŘEJNÉ BRUSLENÍ U11 U13 U17 U20 - Hvězda Praha TAIMAR
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Čtvrtek
6.2.
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ U9 U7 RYCHLO U17 B VOJSKO
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Pátek
7.2.
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ U11 U13 U15 U17 U20 LYSÁ
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Sobota
8.2.
U7 + U9 RYCHLO 2010-Neratovice U20 - SOBĚSLAV VEŘEJNÉ BRUSLENÍ "B" - MNÍŠEK KRÁL SEMERA
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Neděle
9.2.
RYCHLO U13 + U15 - PODĚBRADY VEŘEJNÉ BRUSLENÍ KÁRANÝ BARTOŠ MACHÁČEK
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Pondělí
10.2.
ZŠ I OTEVŘENO ZŠ I U11 U13 U15 RYCHLO MAŠEK
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Úterý
11.2.
U11 + U13 ZŠ I ZŠ I ZŠ I U7 + U9 U15 brankáři U17+U19 RYCHLO KAČEŘI
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Středa
12.2.
ZŠ BRANDÝS ZŠ I U11 "A" - JIHLAVA "B" + 2000 TAIMAR
Rozpis byl vygenerován dne 26.1. 2020 v 20:19