Rozpis ledové plochy - ZS Benátky - 13.-31.12. 2019

6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Pátek
13.12.
SLIVNO ZŠ II U7 + U9 U11 U13 U15 U17 - KRALUPY LYSÁ
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Sobota
14.12.
U7 + U9 U10 + U11 - NYMBURK RYCHLO VEŘEJNÉ BRUSLENÍ UACJ "B" KRÁL JIŘINSKÝ
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Neděle
15.12.
RYCHLO U13 VELKÉ POPOVICE U20 + U17 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ "B" - Cvočkaři Hořovice BARTOŠ MACHÁČEK
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Pondělí
16.12.
ZŠ II ZŠ II U11 U13 U15 MAŠEK
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Úterý
17.12.
U11 + U13 ZŠ II ZŠ II U7 + U9 U15 U17 U20 RYCHLO
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Středa
18.12.
ZŠ II U11 U13 U20 - LIBEREC "B" TAIMAR
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Čtvrtek
19.12.
U15 SŠ ČELÁKOVICE ZŠ II ZŠ II U9 U7 + Brankáři RYCHLO U17 "B" VOJSKO
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Pátek
20.12.
KARNEVAL ZŠ II U7 + U9 U11 U13 U15 U17 - VELKÉ POPOVICE LYSÁ
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Sobota
21.12.
U7 + U9 RYCHLO U20 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ "A" - ÚSTÍ n/L KRÁL SEMERA
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Neděle
22.12.
RYCHLO U20 - TÁBOR VEŘEJNÉ BRUSLENÍ SOJOVICE BARTOŠ MACHÁČEK
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Pondělí
23.12.
RYCHLO U11 U13 U15 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ TRENÉŘI MAŠEK
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Úterý
24.12.
HC MLÁDEŽ VÁNOCE NA LEDĚ - VŠECHNY KATEGORIE RYCHLO VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Středa
25.12.
TURNAJ MAŠEK VEŘEJNÉ BRUSLENÍ ZEMAN
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Čtvrtek
26.12.
HC MLÁDEŽ U10 až U17 RYCHLO VEŘEJNÉ BRUSLENÍ NOVOTNÝ
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Pátek
27.12.
U15 HC MLÁDEŽ U10 - U17 RYCHLO VEŘEJNÉ BRUSLENÍ KOCHÁNKY UMLAUFOVÁ SEMERA
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Sobota
28.12.
HC MLÁDEŽ U10 - U17 RYCHLO VEŘEJNÉ BRUSLENÍ "A" - JIHLAVA
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Neděle
29.12.
HC MLÁDEŽ U10 - U17 RYCHLO U15 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ HERLESOVÁ SDH SOJOVICE BARTOŠ MACHÁČEK
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Pondělí
30.12.
HC MLÁDEŽ U10 - U17 RYCHLO VEŘEJNÉ BRUSLENÍ KOCHÁNKY MAREK MAŠEK
Rozpis byl vygenerován dne 13.12. 2019 v 02:12