Září

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
Ne 4.9. HC Buldoci Neratovice Mladší žáci 3:9 Info
So 10.9. Mladší žáci SK Sršni Kutná Hora 9:6 Info
So 17.9. KL Hradec Králové Mladší žáci 5:2 Info
Ne 18.9. Mladší žáci SC Kolin 3:6 Info
So 24.9. HC Poděbrady Mladší žáci 0:13 Info
St 28.9. Mladší žáci TJ Slavoj Zbraslav 3:10 Info

Říjen

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
Ne 2.10. BK Mladá Boleslav Mladší žáci 2:5 Info
So 8.10. TJ Stadion Nymburk Mladší žáci 4:2 Info
So 15.10. HC Letci Letňany Mladší žáci 8:3 Info
Ne 16.10. HC Bílí Tygři Liberec Mladší žáci 10:1 Info
So 22.10. Mladší žáci HC Junior Mělník 3:4 Info
28.10. Mladší žáci HC Buldoci Neratovice 7:5 Info
Ne 30.10. SK Sršni Kutná Hora Mladší žáci 3:1 Info

Listopad

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
So 5.11. Mladší žáci KL Hradec Králové 2:4 Info
Ne 13.11. SC Kolin Mladší žáci 1:9 Info
Čt 17.11. Mladší žáci HC Poděbrady 6:0 Info
Ne 20.11. HC Slavoj Zbraslav Mladší žáci 11:3 Info
Ne 27.11. Mladší žáci BK Mladá Boleslav 2:6 Info

Prosinec

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
So 3.12. Mladší žáci TJ Stadion Nymburk 4:4 Info
Ne 11.12. Mladší žáci HC Letci Letňany 2:3 Info
So 17.12. Mladší žáci HC Bílí Tygři Liberec 6:2 Info

Leden

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
So 7.1. HC Junior Mělník Mladší žáci 10:3 Info
Ne 15.1. HC Buldoci Neratovice Mladší žáci 4:2 Info
So 21.1. Mladší žáci SK Sršni Kutná Hora 8:3 Info
So 28.1. KL Hradec Králové Mladší žáci 2:0 Info

Únor

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
So 4.2. Mladší žáci SC Kolin 10:6 Info
So 18.2. Mladší žáci HC Slavoj Zbraslav 1:3 Info
So 25.2. BK Mladá Boleslav Mladší žáci 13:1 Info

Březen

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
So 4.3. Mladší žáci TJ Stadion Nymburk 1:1 Info
Ne 5.3. HC Poděbrady Mladší žáci 1:13 Info
Ne 12.3. HC Letci Letňany Mladší žáci 3:4 Info
St 15.3. Mladší žáci HC Junior Mělník 15:6 Info
So 18.3. HC Bílí Tygři Liberec Mladší žáci 6:3 Info

Mladší žáci

Krátké zprávy

25.3. ročník 2009-2011 TURNAJ FRÝDLANT

23.03.2017

V sobotu 25.3.2017 turnaj ve Frýdlantu ročník 2009-2011, sraz 6:50, odjezd autobusu v 7:00 hod. Sestavy:

Vojtěch, Keleši, Votruba, Hanke, Husák, V.Pavlík, Příhoda, Pavlíček, Blecha, Goc, Pokorný, L.Baja, Palatka, Silaštík, Šulc,  M.Baja, M.Pavlík, D.Bartoň, T.Bartoň, Blín, Dvorský, Hlaváček, Ličko, Lněnička, Mach R., Mora, Novák, Orlovský, Tomášek, Procházka, Štrych - omluvy 2009 na 60802071.

Ročník 2010 a mladší omluvy na tel. 604926729


Plakáty a kartičky

09.03.2017

Dne 30.3 proběhne fotografování na kartičky a společné plakáty jednotlivých kategorií.

Golmani - 14:50

P - 15:00

34 - 15:20

MŽ - 15:40

ŠŽ - 16:00

16 - 16:20

18- 16:30

20 - 16:40

PROSÍME DODRŽOVAT ČAS.