Září

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
Ne 11.9. Mladší dorost HC Dynamo Pardubice "B" 6:4 Info
So 17.9. HC Kobra Praha B Mladší dorost 5:4 Info
Ne 18.9. Mladší dorost HC Bílí Tygři Liberec 1:3 Info
Ne 25.9. HC KRKONOŠE Mladší dorost 2:5 Info

Říjen

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
Ne 2.10. Mladší dorost BK Mladá Boleslav 5:3 Info
Ne 9.10. SC Kolin Mladší dorost 1:3 Info
So 15.10. HC Pardubice Mladší dorost 7:5 Info
Ne 16.10. Mladší dorost HC Kobra Praha B 4:3 Info
Ne 23.10. HC Bílí Tygři Liberec Mladší dorost 4:3so Info
Čt 27.10. Mladší dorost HC KRKONOŠE 4:2 Info

Listopad

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
Čt 3.11. BK Mladá Boleslav Mladší dorost 3:2 Info
Ne 13.11. Mladší dorost SC Kolin 1:4 Info
Čt 17.11. Mladší dorost HC Dynamo Pardubice "B" 1:3 Info
Ne 20.11. HC Kobra Praha B Mladší dorost 1:2so Info
So 26.11. Mladší dorost Bílí tygři Liberec 5:8 Info
Ne 27.11. HC KRKONOŠE Mladší dorost 3:5 Info

Prosinec

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
So 10.12. Mladší dorost BK Mladá Boleslav 3:7 Info
Ne 11.12. SC Kolin Mladší dorost 4:2 Info
So 17.12. HC Dynamo Pardubice "B" Mladší dorost 2:1 Info
23.12. Bílí tygři Liberec Mladší dorost 5:2 Info

Leden

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
So 7.1. Mladší dorost HC KRKONOŠE 9:3 Info
So 14.1. Mladší dorost HC Kobra Praha B 5:0 Info
Ne 15.1. BK Mladá Boleslav Mladší dorost 4:5 Info
Ne 22.1. Mladší dorost SC Kolin 4:2 Info
So 28.1. Mladší dorost BK Havlíčkův Brod 1:5 Info

Únor

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
3.2. HC České Budějovice Mladší dorost 9:2 Info
Ne 5.2. Mladší dorost HC Dukla Jihlava 0:2 Info
Čt 9.2. SC Kolin Mladší dorost 5:2 Info
Ne 12.2. Mladší dorost Bílí tygři Liberec 4:5so Info
So 18.2. HC Pardubice Mladší dorost 4:1 Info
Čt 23.2. Mladší dorost HC Tábor 16:30 Info
So 25.2. BK Havlíčkův Brod Mladší dorost 9:2 Info

Březen

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
Ne 5.3. Mladší dorost HC České Budějovice 1:5 Info
Čt 9.3. HC Dukla Jihlava Mladší dorost 1:4 Info
Ne 12.3. Mladší dorost SC Kolin 1:3 Info
Čt 16.3. Mladší dorost HC Tábor 9:8 Info
Ne 19.3. Bílí tygři Liberec Mladší dorost 6:0 Info
Čt 23.3. Mladší dorost HC Dynamo Pardubice "B" 0:8 Info
So 25.3. HC Tábor Mladší dorost 4:6 Info

Krátké zprávy

MŽ (2006, 2007), SŽ (2004, 2005)

27.04.2017

V úterý 2.5. sraz v 16:15 hod za fotbalovou bránou k zimnímu stadionu  hráči a rodiče.


Zahájení letní přípravy

20.04.2017

Zahájení je plánováno na 2.5 v různých časech. Více informací naleznete zde.


NOVÉ REGISTRACE - konec platnosti

15.04.2017

Do 15.5. je nutno donést fotky na nové registrace:

MD - Hofman D., Erbenová, Ružičková, Hrůza, Vorel

- Zbejval, Husák M., Hruška, Příhoda, Šak, Moravec, Hofman Š., Čermák, Fučík, Kuna O., Novák

- Šípek, Douša, Fišer, Vojtěch, Treml, Goc

34 - Konopka


Kompenzační kemp pro 2005 a mladší

03.04.2017

Přihlášky do 30.5. Více informaci o kempu 24.7. – 28.7. 2017 naleznete zde.


Dresy P a 34

02.04.2017

Prosíme odevzdat zápasové i treninkové dresy (chybí čísla 6, 15, 25, 28). Volejte 728440661.


Platba příspěvků "B" (ČSLH zrušení junioři)

02.04.2017

Do 15.5. je potřeba zaplatit 6500,- na účet 2551050257/0100. Variabilné symbol je datum narození 19971231 (rok mesic den) a do zprávy pro příjemce napište B jmeno a příjmení.