Září

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
Ne 11.9. Mladší dorost HC Dynamo Pardubice "B" 6:4 Info
So 17.9. HC Kobra Praha B Mladší dorost 5:4 Info
Ne 18.9. Mladší dorost HC Bílí Tygři Liberec 1:3 Info
Ne 25.9. HC KRKONOŠE Mladší dorost 2:5 Info

Říjen

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
Ne 2.10. Mladší dorost BK Mladá Boleslav 5:3 Info
Ne 9.10. SC Kolin Mladší dorost 1:3 Info
So 15.10. HC Pardubice Mladší dorost 7:5 Info
Ne 16.10. Mladší dorost HC Kobra Praha B 4:3 Info
Ne 23.10. HC Bílí Tygři Liberec Mladší dorost 4:3so Info
Čt 27.10. Mladší dorost HC KRKONOŠE 4:2 Info

Listopad

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
Čt 3.11. BK Mladá Boleslav Mladší dorost 3:2 Info
Ne 13.11. Mladší dorost SC Kolin 1:4 Info
Čt 17.11. Mladší dorost HC Dynamo Pardubice "B" 1:3 Info
Ne 20.11. HC Kobra Praha B Mladší dorost 1:2so Info
So 26.11. Mladší dorost Bílí tygři Liberec 5:8 Info
Ne 27.11. HC KRKONOŠE Mladší dorost 3:5 Info

Prosinec

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
So 10.12. Mladší dorost BK Mladá Boleslav 3:7 Info
Ne 11.12. SC Kolin Mladší dorost 4:2 Info
So 17.12. HC Dynamo Pardubice "B" Mladší dorost 2:1 Info
Čt 22.12. Mladší dorost HC Kobra Praha B 15:00 Info
23.12. Bílí tygři Liberec Mladší dorost 5:2 Info

Leden

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
So 7.1. Mladší dorost HC KRKONOŠE 9:3 Info
So 14.1. Mladší dorost HC Kobra Praha B 5:0 Info
Ne 15.1. BK Mladá Boleslav Mladší dorost 4:5 Info
Ne 22.1. Mladší dorost SC Kolin 4:2 Info
So 28.1. Mladší dorost BK Havlíčkův Brod 1:5 Info

Únor

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
3.2. HC České Budějovice Mladší dorost 9:2 Info
Ne 5.2. Mladší dorost HC Dukla Jihlava 0:2 Info
Čt 9.2. SC Kolin Mladší dorost 5:2 Info
Ne 12.2. Mladší dorost Bílí tygři Liberec 4:5so Info
So 18.2. HC Pardubice Mladší dorost 4:1 Info
Čt 23.2. Mladší dorost HC Tábor 16:30 Info
So 25.2. BK Havlíčkův Brod Mladší dorost 10:00 Info

Krátké zprávy

Přípravka v sobotu 25.2.2017 do Nymburka

22.02.2017

Sestava : Vojtěch, Mora, Orlovský, Heržak, Blín, Mach, Šulc, Dvorský, Hlaváček, Lněnička, Novák, Procházka, Štrych, Silaštík, Ličko, Baja M., Baja L., Tomášek

Doprava vlastní, sraz 10,45 v Nymburce.

Prosím o potvrzení účasti na tel.604 926 729