see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Utrápené vítězství | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Utrápené vítězství

HC Benátky 5:3 HC Junior Mělník

V utkání 26. kola ligy mladších žáků hostil tým domácích Benátek nad Jizerou soupeře z Mělníka.

Již začátek zápasu dával tušit, že dnes se diváci nedočkají pěkného hokeje.Kluci jako kdyby spolu stáli na ledě poprvé.Přesto ve 13 minutě otevřeli skóre, když Patrik Šak našel na středu hřiště zcela volného Pavla Hejňáka, který nekompromisně trestal 1:0. O pět minut později zvyšoval skóre Jan Husák po asistenci Lukáš Kulvejta 2:0. Po vsítění této branky si kluci asi mysleli, že to půjde samo a soupeře roznesou stejně tak jako Hvězdu Praha ve středeční dohrávce. Mělník ale zbraně nesložil ba naopak. Začal bruslit čímž způsobil klukům velké problémy. V úvodu druhé třetiny začal sklízet plody svého snažení. Během pěti minut srovnal dvoubrankové manko a o 4minuty později šel dokonce do vedení. S našimi borci to nevypadalo nijak dobře. Hra se nedařila a pohyb po ledové ploše byl těžkopádný. Do konce druhé části hry stihl srovnat skóre druhou brankou Pavel Hejňák po asistenci Jana Kusého. Ve třetí části hry zvyšoval na 4:3 svou druhou brankou Jan Husák po přihrávce Pavla Hejňáka. Na konečných 5:3 pečetil minutu před koncem utkání Alex Németh za asistence Olivera Křenka. Dnes to bylo vítězství přes veliké utrpení.