Soupeř nás předčil ve všech činnostech

Ve 3.soutěžním utkání jsme narazili na velmi silného soupeře, který nám udělil lekci z agresivity a rychlosti. Je však třeba podoknout, že Jablonec měl ve svém středu 13 hráčů ročníku narození 1999 proti 4 v našem týmu. Další důležitý fakt je potom to, že tito hráči soupeře hráli loni za Liberec extraligu SD, zatím co naši hráči hráli pouze krajskou soutěž SD, to znamená rozdíl 2 soutěží.

Tento hendikep byl silně znát zejména v 1. třetině, kterou jsme prohráli 0:4. Druhá třetina byla o trochu lepší a skore 1:3 již naznačilo, že bychom mohli hrát vyrovnanější partii. To jsme si dokázali ve 3.třetině, která byla z našeho pohledu nejlepší a nebýt půlminutového výpadku v závěru utkání při hře 4 na 4, kdy jsme během 30 sekund 2x inkasovali po hrubých chybách jednotlivců, tak jsme mohli vyhrát tuto část 1:0.

Výsledek 2:9 vypadá hrozivě, ale je potřeba říci, že i my jsme měli šance ( 2x tyčky do prázdné branky při přesilové hře, jednou neproměněné trestné střílení)

Ve hře obou mužstev byl však markantní rozdíl v nasazení a plnění taktických pokynů. Jestli že si naši hráči neuvědomí, že je potřeba hrát proti takovému soupeři s maximálním nasazením celých 60 minut a nevypustit jediný osobní souboj, pak nemůžeme pomýšlet na nějaký bodový zisk.

Naše branky zaznamenali: Král a Rudolph.

Krátké zprávy

Tuto neděli 2008 doma a 2009 v Neratovicích

16.10.2017

Sestavy budou v průběhu týdne. Cca ve čtvrtek.


Gymnastika

02.10.2017

2.10. začala gymnastická příprava 34. Začátek v 16:30 v tělocvičně horní školy. S sebou sport. oblečení i obuv. Budeme chodit pravidelně v pondělí.


Výsledky zápasů a další zajímavosti

13.09.2017

najdete na našem klubovém FACEBOOKU! 


Hledáme koordinátora facebokových stránek

15.06.2017

Zájemci prosím volejte 608731952.