Soupeř nás předčil ve všech činnostech

Ve 3.soutěžním utkání jsme narazili na velmi silného soupeře, který nám udělil lekci z agresivity a rychlosti. Je však třeba podoknout, že Jablonec měl ve svém středu 13 hráčů ročníku narození 1999 proti 4 v našem týmu. Další důležitý fakt je potom to, že tito hráči soupeře hráli loni za Liberec extraligu SD, zatím co naši hráči hráli pouze krajskou soutěž SD, to znamená rozdíl 2 soutěží.

Tento hendikep byl silně znát zejména v 1. třetině, kterou jsme prohráli 0:4. Druhá třetina byla o trochu lepší a skore 1:3 již naznačilo, že bychom mohli hrát vyrovnanější partii. To jsme si dokázali ve 3.třetině, která byla z našeho pohledu nejlepší a nebýt půlminutového výpadku v závěru utkání při hře 4 na 4, kdy jsme během 30 sekund 2x inkasovali po hrubých chybách jednotlivců, tak jsme mohli vyhrát tuto část 1:0.

Výsledek 2:9 vypadá hrozivě, ale je potřeba říci, že i my jsme měli šance ( 2x tyčky do prázdné branky při přesilové hře, jednou neproměněné trestné střílení)

Ve hře obou mužstev byl však markantní rozdíl v nasazení a plnění taktických pokynů. Jestli že si naši hráči neuvědomí, že je potřeba hrát proti takovému soupeři s maximálním nasazením celých 60 minut a nevypustit jediný osobní souboj, pak nemůžeme pomýšlet na nějaký bodový zisk.

Naše branky zaznamenali: Král a Rudolph.

Krátké zprávy

Rozhovor s Danielem Novotným

19.02.2018

Rozhovor, který po zápase se Žilinou poskytl Daniel Novotný, najdete na stránkách "A" mužstva


Školička hokeje - ZMĚNA!

15.02.2018

Od středy 21.2.2018 je školička hokeje pro děti ročníku 2012 a mladší a to každou středu 15:00 - 16:00 a pátek od 14:00 - 14:45. Jinak dle rozpisu ledu. V původních časech úterý/čtvrtek 15:00 - 16:00 trénuji pouze děti narození 2011 a starší!