see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Starší žáci zvládli obě utkání se Zbraslaví | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Starší žáci zvládli obě utkání se Zbraslaví

K posledním dvěma utkáním nastoupili starší žáci proti Zbraslavi. K prvnímu ze dvou utkání nastoupili benátečtí na domácím ledě. Od první třetiny byli domácí o něco málo lepším týmem a navíc dokázali proměnit vytvořené šance. Do kabin se tak šlo za stavu 2:0 pro Benátky. Ve druhé třetině dokázali naši hráči přidat další dvě branky a vedli již 4:0. Ve třetí dvacetiminutovce nejprve domácí zvýšili na 5:0, ale jejich gólman svou neprůstřelnost nakonec neudržel, protože soupeř dokázal korigovat na 5:1. Benátečtí nakonec ještě přidali jednu branku a zvítězili 6:1. Druhé utkání odehráli oba týmy ve Zbraslavi a domácí posílení o několik hráčů chtěli odčinit den starou prohru. V první třetině se hrál vyrovnaný hokej, Benátečtí šli však po chybě domácích ve středním pásmu brzy do vedení. Zbraslavští však ještě do první přestávky vyrovnali a i přes několik obrovských šancí hostí zůstal stav po první třeině 1:1. Ve druhé třetině se hrál stále vyrovnaný a důrazný hokej, gól v ní však nepadl. Podobně vypadala i poslední část hry a už to vypadalo na remízu, ale benáteckým se 36 vteřin před koncem podařilo dostat kotouč za záda domácího gólmana. Se soutěží se tak rozloučili těsným vítězstvím 2:1. Za dva týdny je čeká domácí turnaj, kterého se zúčastní týmy Písku,Mladé Boleslavi, Liberce a Jablonce.