see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Starší žáci vezou dva body z Vašimi | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Starší žáci vezou dva body z Vašimi

V sobotu nastoupili starší žáci již k desátému mistrovskému zápasu této sezóny, a to na ledě rytířů z Vlašimi. Na domácím ledě benátečtí tohoto soupeře porazili hladce 10:1, ale tentokrát to tak lehké nebylo. Už od úvodních minut první dvacetiminutovky naši hráči nepředváděli příliš dobrý výkon a jen těžko se přes skvěle bránící Vlašim dostávali k šancím.Nakonec se v první třetině prosadili jen jednou a to po nahození na bránu, které propadlo až za záda domácího golmana. Ve druhé třetině už se výkon benáteckých trochu zvedl a po několika spálených šancích přidali tak další dvě branky. V poslední třetině už sice benátečtí další gól nepřidali, ale spálili ještě dalších pár obrovských šancí, tak doufejme, že se jim střelecky lépe povede zítra při předehrávce proti Letňanům.

Sestava: Šuhájek,Winter,Švach,Erbenová,Junek,Theissig,Vyskočil,Ludl,Špaček,Sýkora,Donini,Čermák,Najč,Závora,Budáč,Douša

Góly: Čermák, Najč, Donini