see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Starší žáci si poradili s Kutnou Horou | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Starší žáci si poradili s Kutnou Horou

Za dalším zápasem vyrazili starší žáci do Kutné Hory, se kterou na domácím ledě překvapivě prohráli, když promarnili čtyřbrankový náskok. Benátečtí tak měli svému soupeři co vracet. V první třetině stejně jako v domácím zápase však naši hráči pálili šanci za šancí, ale soupeř na tom nebyl o mnoho lépe a svých pár šancí také nevyužil. Po prvním dějství se tak šlo do kabin za stavu 0:0. Druhá část byla velmi podobná té první, naši hráči znovu nevyužili několik gólových příležitostí. Nakonec se benáteckým podařilo proměnit přečíslení dva na jednoho a jít do vedení 0:1. Za tohoto stavu se vstupovalo i do třetí třetiny, jenže za dvě minuty bylo srovnáno, když se po závaru před benáteckou brankou podařilo Sršňům z Kutné Hory dotlačit puk za brankovou čáru. V polovině třetí části si však vzali Benátky vedení zpět, když se prosadili v oslabení. Na konci už jen pečetili výhru gólem do prázdné brány a zápas tak skončil výsledkem 1:3. Starší žáci si tak v tabulce udrželi druhé místo a příští týden nastoupí k poslednímu domácímu zápasu v základní části proti Benešovu.