see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Starší žáci schytali výprask od první Sparty | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Starší žáci schytali výprask od první Sparty

K dalšímu zápasu na domácím ledě nastoupili starší žáci proti pražské Spartě. V první třetině podávali benátečtí zodpovědný výkon, ale v jejím závěru dvakrát inkasovali a do šaten se tak šlo za stavu 0:2. V druhé části už se Sparta začala střelecky více prosazovat a přidala další čtyři góly. V poslední třetině utkání přidali hostující hráči další čtyři branky a nakonec zvítězili 0:10. Hráči pražské Sparty tak ještě nepoznali hořkost porážky a jsou suveréně na prvním místě tabulky. Naši hráči jsou prozatím na třetí pozici za Kolínem, který si přijede do Benátek zahrát příští neděli.

Sestava: Šuhájek,Švach,Theissig,Vyskočil,Čermák,Ludl,Špaček,Sýkora,Závora,Najč,Budáč,Donini,