see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Starší žáci porazili těsně HC Krkonoše | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Starší žáci porazili těsně HC Krkonoše

HC Krkonoše : HC Benátky 4:5

V neděli odpoledne se sešla skupina skalních příznivců v Trutnově, aby podpořila starší žáky v těžkém utkání proti HC Krkonoše. Začátek utkání byl v režii Benátek a vedli jsme 2:0. V posledních minutách první třetiny jsme však dvakrát propadli a HC Krkonoše vyrovnali na 2:2. Ve druhé a třetí třetině jsme vždy vedli o gól. Do třetí třetiny nastupoval benátecký golman s bolestmi hlavy a bylo tedy na všech hráčích , aby mu pomohli svým výkonem. Posledních pět minut bylo velmi těžkých, ale starší žáci udrželi jednobrankové vedení a zaslouženě vyhráli.