see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Starší žáci porazili také Mělník | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Starší žáci porazili také Mělník

V neděli vyrazil starší žáci k derby na ledě Mělníka. Už od první třetiny se hrál tvrdý hokej, což benáteckým příliš nesvědčí. Mnoho střetů, některé až za hranicemi pravidel vedli k často přerušované hře. V polovině první části tak šli mělničtí hráči do vedení 1:0 a jen pár minut poté přidali druhou branku. V dalším průběhu třetiny se benátečtí s tvrdou hrou soupeře vyrovnali a do konce třetiny snížili. Minutu před koncem mohli dokonce srovnat, ale po závaru v útočném pásmu a několika spálených gólových příležitostech se šlo nakonec do kabin za stavu 2:1 pro domácí. V průběhu druhé třetiny, která se stylem hokeje příliš nelišila od té první, dokázali naši hráči srovnat a jen pár vteřin před druhou sirénou šli dokonce do vedení 2:3. Ve třetí třetině se soupeři z Mělníka podařilo srovnat, ale benátečtí se pět minut před koncem znovu ujali vedení, které nakonec uhájili a z Mělníka tak přivezli cenné dva body. Příští týden mají starší žáci volno, kvůli odloženému zápasu s pražskou Spartou.