see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Starší žáci deseti góly rozstříleli Vlašim a posunuli se na páté místo | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Starší žáci deseti góly rozstříleli Vlašim a posunuli se na páté místo

K prvnímu domácímu zápasu nastoupili starší žáci, a to proti soupeři z Vlašimi. Hned zkraje šli benátečtí do vedení, ale jednobrankovou ztrátu dokázali hráči z Vlašimi rychle smazat. Benátky se však rychle dostali znovu do vedení a po první třetině svítil na výsledkové tabuli stav 5:1 pro domácí. V druhé a třetině už naši hráči jasně kontrolovali hru a pomalu zvyšovali svůj náskok. Skóre se nakonec zastavilo na stavu 10:1 a hráči Benátek se tak posunuli na páté místo těsně za letce z letňan, proti kterým nastoupí benátečtí v sobotu 5.10.

Sestava: Šuhájek,Vyskočil,Erbenová,Švach,Theissig,Závora,Najč,Čermák,Ludl,Špaček,Donini,Douša,Budáč,Sýkora

Góly: Douša-3, Čermák-3, Najč, Budáč, Závora, Donini