see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
SK Sršni Kutná Hora - "20" Benátky n/J 2 : 3 | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

SK Sršni Kutná Hora - "20" Benátky n/J 2 : 3

Zřejmě rozhodující vítězství

V tomto utkání měli domácí zřejmě poslední šanci na celkové prvenství v soutěži SCK KLJ. Toho si byli domácí hráči vědomi a od úvodní minuty se hrálo ve velkém tempu a nasazení z obou stran.  Do vedení jsme šli my. Autorem naši branky byl nejlepší střelec soutěže Martin Hošek. Domácí potom v dvojnásobné převaze vyrovnali. Tak skončila 1.třetina. Druhá třetina přinesla vyrovnanou partii s větším počtem brankových příležitostí na naší straně, ale branku vstřelili domácí, a tak skóre na konci 2.třetiny vyznělo lépe pro domácí. Do 3.třetiny jsme pozměnili složení útoků a přitlačili domácí do jejich obranné třetiny a bylo pouze otázkou času, kdy bude domácí golman, který podal velmi dobrý výkon kapitulovat. Byl to opět Martin Hošek, který 2x skóroval. Završil tak svůj hatrick a stanovil konečné skóre utkání na 3:2 v náš prospěch. Toto vítězství na 99% znamená, že se náš tým stane vítězem středočeského regionu. Do konce soutěže nám zbývají 4 utkání, ze kterých nám stačí získat 3 body.

Poslední krok tedy mohou hráči udělat již tuto středu, kdy dohráváme odložené utkání s HC Příbram.

Střelci branek: Hošek 3x