see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
SK Černošice - "18" Benátky n/J 1 : 10 | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

SK Černošice - "18" Benátky n/J 1 : 10

Mikulášská nadílka v podobě desítky

Utkání v Černošicích mělo jednoznačný průběh. Soupeř s našimi dorostenci držel krok pouze v 1.třetině, která skončila našim vítězstvím 1:0. Od 2. třetiny se začala projevovat naše herní převaha, přesto domácí ještě drželi přijatelný výsledek, ale skóre již narostlo po 40-ti minutách na 4:2 v náš prospěch. Ve 3.třetině však domácí zcela odpadli a od desítky je nezachránil ani velmi dobře chytající domácí brankář.

Naši dorostenci suveréně vedou tabulku KLD bez ztráty bodu.

Střelci našich branek: Douša 4x, Donini 2x, J.Stehlík, M.Stehlík, Ludl a Prel

Příští utkání sehrajeme doma v neděli 11.12. od 16:00 hodin s dorostenci HC Roudnice nad Labem