V úterý 20.6. 2017 se v Praze na Strahově konal aktiv Středočeského svazu ledního hokeje kde byly potvrzeny systémy a termíny soutěží a proběhlo vlastní rozlosování kategorií od seniorů po mladší žáky. Podrobnější rozpis jednotlivých soutěží naleznete v příloze. Zde jsou základní informace.

"B" Mužstvo

Po 7 letech jsme opět přihlásili do soutěže "B" mužstvo, které tvoří pouze naší odchovanci. Budeme hrát Krajskou Soutěž mužů, skupina Sever. Hraje se dvoukolově v rámci skupiny Sever a jednokolově se skupinou Jih. Vítěz skupiny bude hrát baráž o postup do Krajské Ligy. Soutěž zahájíme o víkendu 23-24.6.2017 na Kladně proti SK Velc Žilina. Hrací dny jsou pouze víkendy.

 

Starší Dorost

Bude hrát Regionální ligu Staršího Dorostu skupinu E, kterou řídí Liberecký kraj. Tato soutěž vznikla po reorganizaci mládežnických soutěží v ČSLH a částečně nahrazuje Ligu staršího dorostu. Soupeřem nám budou mužstva Jablonce, Kralup, Mělníka, České Lípy, Lomnice n/P, Frýdlantu, Nové Paky a Krkonoše. Systém soutěže je dvoukolový,4 nejlepší týmy postupují do další skupiny, která bude hrát o právo hrát skupinu o extraligu staršího dorostu. Ostatní budou soutěž dohrávat mezi sebou. Soutěž začíná 10.9. A my zajíždíme do Nové Paky. Hrací dny této soutěže jsou Pátek a Neděle.

 

Mladší Dorost

Bude hrát Regionální ligu Mladšího Dorostu skupinu A, kterou řídí Liberecký kraj. První 3 týmy postupují do skupiny, která bude hrát o právo hrát skupinu o extraligu mladšího dorostu. Našimi soupeři jsou Slavia "B", Liberec "B", Mladá Boleslav "B", Kralupy, Varnsdorf, Frýdlant, a Mělník. V prvním kole zajíždíme na led Benešova, kde hraje své zápasy Slavia "B".

 

Mladší + Starší Žáci

Žáci zůstávají ve středočeské skupině č.13. Našimi soupeři jsou Hvězda Praha, Vlašim, Kolín, Mladá Boleslav, Letňany, Poděbrady, Mělník, Kutná Hora, Nymburk a Zbraslav. V prvním utkání o víkendu 9-10.9. přivítáme na našem stadionu tým HC Hvězda Praha.

Krátké zprávy

Rozhovor s Danielem Novotným

19.02.2018

Rozhovor, který po zápase se Žilinou poskytl Daniel Novotný, najdete na stránkách "A" mužstva


Školička hokeje - ZMĚNA!

15.02.2018

Od středy 21.2.2018 je školička hokeje pro děti ročníku 2012 a mladší a to každou středu 15:00 - 16:00 a pátek od 14:00 - 14:45. Jinak dle rozpisu ledu. V původních časech úterý/čtvrtek 15:00 - 16:00 trénuji pouze děti narození 2011 a starší!