see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Prohra mladších žáků na domácím ledě | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Prohra mladších žáků na domácím ledě

HC Benátky 4:7 HC Letci Letňany

K prvnímu utkání víkendového dvojkola nastoupili mladší žáci na domácím ledě proti známému soupeři ze základní skupiny Letcům Letňany. Utkání jsme začali velmi dobře a hned v úvodních minutách si kluci připravili spoustu šancí,ze kterých bohužel neproměnili ani jedinou. V desáté minutě trestal soupeř 0:1.   V 18 minutě zařídil vyrovnání Pavel Hejňák. To jsme ale dlouho neudrželi a soupeř ještě do konce třetiny zvýšil.Ve druhé minutě druhé třetiny přišlo vyrovnání z hole Jakuba Hrušky 2:2. Po několika minutách dostal kluky do vedení Pavel Hejňák 3:2. Soupeř odpověděl následně po 39vteřinách 3:3. Pak padla na kluky tříminutová deka,která rozhodla o osudu zápasu. V rozmezí 31:58 až 34:01 jsme po velkých chybách třikrát inkasovali. Po této smršti se kluci už nedokázali dostat do hry. Pět minut před koncem třetiny soupeř zvýšil na 3:7. Se zvukem závěrečné sirény snižoval Oliver Křenek na konečných 4:7.

Zítra čeká kluky utkání v Praze proti celku Hvězdy Praha. Tak doufejme, že výsledek bude pro kluky veselejší.