Mládež HC Benátky nad Jizerou

Prezentace mládeže a tombola

V sobotu 28.9.2019 v rámci utkání CHANCE ligy HC Benátky nad Jizerou – HC Robe Vsetín bude na Zimním stadionu v Benátkách nad Jizerou živo o přestávkách i po zápase.

O první pauze se na ploše představí úplně nejmenší hokejisté z benátecké hokejové základny a předvedou co vše už na bruslích umí.

Druhá pauza bude vyplněná tradiční TOMBOLOU o věcné ceny. Před a během zápasu si bude možno u vchodu na ZS zakoupit označený hokejový puk, který se poté na výzvu moderátora hodí na ledovou plochu a puk, který bude nejblíž středu hřiště vyhrává hlavní cenu, a to originál hokejku s podpisem a suvenýry SAN JOSÉ SHARKS od Radima Šimka, druhý nejbližší puk středu vyhrává originál zápasový dres a kšiltovku HC Benátky n/J, a třetí nejbližší puk středu vyhrává triko HC Benátky n/J. Cena jednoho puku je 30,- KČ, nebo 4 puky za 100,- KČ. Je možno si zakoupit neomezený počet puků.

               Po skončení zápasu se divákům představí kompletní hokejová mládež HC Benátky nad Jizerou – cca 200 hráčů, které doplní i hráči „A“ mužstva.

               Nepropásněte jedinečnou příležitost vidět naše nejmenší hokejisty společně s hráči „A“ mužstva na ledě a možná si sebou domů přinesete i nějakou věcnou cenu.

               Těšíme se na Vás