see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Mladší žáci vstoupili do nového ročníku soutěže vítězně. | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Mladší žáci vstoupili do nového ročníku soutěže vítězně.

HC Benátky 8:2 HC Poděbrady

K prvnímu mistrovskému utkání nového ročníku ligy mladších žáků nastoupili kluci v domácím prostředí proti celku HC Poděbrady. První třetina utkání byla rozpačitá. Kluci měli několik pěkných příležitostí, ale první branka přišla až v 17minutě po souhře Hruška, Vorel. Na další branku domácích si museli přihlížející diváci počkat do poloviny druhé třetiny,kdy v čase 27:10 zvyšoval skóre Husák J. po asistenci Husáka M. Další branka padla opět z hole Jana Husáka po asistenci Patrika Šaka. Před odchodem do kabin ještě navýšil brankové skóre Kusý Jan po asistenci Jana Husáka. Po druhé třetině se odcházelo do kabin za příznivého stavu 4:0. V začátku třetí části hry inkasovali kluci po tečovaných střelách dvě branky, na které odpověděli. Další dvě branky přidal Kusý Jan a po jednom zásahu si ještě připsali Husák Jan a Vorel Jakub.

První soutěžní uktání tak skončilo pro kluky výhrou v poměru 8:2 což je pěkným vykročením do nového ročníku. Jen tak dále.