see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Mladší žáci ve druhém kole nestačili na SC Kolín | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Mladší žáci ve druhém kole nestačili na SC Kolín

Ke druhému mistrovskému utkání vyrazili mladší žáci do Kolína. Již od začátku utkání byl domácí tým ve všech směrech aktivnější. Výborným bruslením, včasným přístupem k hráčům a dobrou hrou na puku naše kluky lehce přehrávali. Kluci se statečně drželi a snažili se držet krok. Prohraná první třetina 1:0 byla dobrým odrazovým můstkem do druhé části hry. Bohužel přišla krize, která znamenala v průběhu druhé třetina inkasování pěti branek. Obraz hry se v závěrečné třetině lehce přiklonil na naši stranu. Bohužel bez gólového efektu a tak pouze kluci kosmeticky upravili konečný výsledek na 6:2.  Je třeba si přiznat, že soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál. V domácí odvetě snad soupeře potrápíme o něco víc.