see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Mladší žáci remizovali na ledě Mladé Boleslavi | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Mladší žáci remizovali na ledě Mladé Boleslavi

BK Mladá Boleslav 5:5 HC Benátky nad Jizerou

Ve čtvrtém utkání nastoupili kluci v derby na ledě BK Mladé Boleslavi. Herní obraz nebyl zrovna oku lahodící, ale kluci si vytvořili několik dobrých brankových příležitostí z nichž se ujala pouze jedna jediná. Ve druhé třetině nás soupeř brankově přehrál a do poslední části hry kluci nastupovali za nepříznivého stavu 4:2. Kluci bojovali a zaslouženě dokázali v polovině třetí třetiny srovnat stav. Bohužel v čase 54:49 domácí po naší chybě zvýšili na 5:4.  Konec třetiny byl ve znamení infarktového stavu. Trenéři chtěli vyzkoušet zvrátit stav zápasu při hře bez brankáře. Bohužel se nám nedařilo usadit se v pásmu soupeře. Když se tak povedlo nezbývalo již mnoho času na zvrat. Kluci dali do závěru vše a úsilí se vyplatilo. Osm vteřin před koncem zápasu se po nastřelení puku od obránce dostal puk mezi kruhy a následně i za záda domácího brankáře. Trenérský tah vyšel a kluci si zaslouženě odvážejí alespoň bod.