see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Mladší žáci prodloužili sérii vítězných utkání | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Mladší žáci prodloužili sérii vítězných utkání

Spartak Vlašim 0:9 HC Benátky

K desátému mistrovskému utkání vyrazili kluci na led Spartaku Vlašim.Již od prvních minut utkání byla vidět naše herní převaha, která byla pečetěna brankou ve 4. minutě utkání. Když zvukový signál ukončil první třetinu vedli kluci 0:4.

Ve druhé části hry jsme přidali další dva góly. Soupeř odpadl. Místo pěkného hokeje byla na ledě nepřehledná holomajzna. Nikdo jako kdyby nechtěl hrát. Stačilo hru roztáhnou po kluzišti. Nic takového se ovšem nekonalo. Dáňovi myslím byla dnes v brance zima, neboť se k němu dostal puk pouze zřídka.

Ve třetí části kluci zvýšili brankový stav. Konečný výsledek 0:9. Vysoké vítězství a další body.

Doufejme, že si kluci nechali nějaké branky na zítřejší předehrávku s Letňany.