see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Mladší žáci bodovali na domácím ledě | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Mladší žáci bodovali na domácím ledě

Třetí mistrovské utkání odehráli mladší žáci v domácím prostředí proti Spartaku Vlašim.Tribuny viděli od začátku zápasu pouze hru na jednu stranu. Kluci se usídlili ve třetině hostí, kde soustavně ostřelovali jeho branku. Bohužel bez brankového efektu. Po deseti minutách tlaku přišel trest za naši střeleckou impotenci, když hosté ujeli a nekompromisně trestali 0:1. Tlak na soupeřovu branku se stupňoval a v 16cté minutě se klukům podařilo po přihrávce z pravé strany vyrovnat na 1:1. Obraz hry se během druhé dvacetiminutovky neměnil.Převážná část utkání se odehrávala ve třetině soupeře. S přibývajícím časem narůstalo také brankové skóre. V polovině zápasu došlo i ke střídání brankářů a mladíček Filip Hrůza si odbyl svůj debut v mladších žácích. Druhou třetinu kluci vyhráli 4:0. Poslední dvacetiminutovka vyhraná 3:1 jen potvrdila vývoj celého utkání. Konečný výsledek 8:2 a další bodový zisk do tabulky.