see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Junioři: Zbraslav - Benátky 8:4 | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Junioři: Zbraslav - Benátky 8:4

Utkáním Slavoj Zbraslav v HC Benátky n/J skončila 1. polovina soutěžního ročníku KLJ 2015-2016. K utkání s vedoucím týmem soutěže jsme nastoupili ve velice okleštěné sestavě, neboť nám chybělo 8 hráčů ze základní sestavy, které skolila viróza nebo nachlazení. Naší výhodou v letošní ročníku je početný kádr, ale na postu brankáře máme pouze Filipa Krále, který užívá již druhou dávku antibiotik, a proto místo  v naší brance zaujal opět Ondra Šuhájek (jednička MD). Vstup do utkání se nám vůbec nevydařil a ve 3. minutě utkání jsme prohrávali 2:0. Na konci 1. třetiny pak na ukazateli skóre svítil stav 4:2 ve prospěch domácích.Následující dvě třetiny pak skončily stejným výsledkem 2:1 ve prospěch domácích. Suma sumárum výsledné skóre 8:4 myslím neodpovídá průběhu utkání, ale vyjadřuje poměr mezi proměněnými šancemi obou týmů.  Neřekl bych, že domácí brankář výkonostně předčil našeho, ale zbraslavští útočníci předčili ve finální fázi naše útočníky a to sámé lze říci o práci obránců. Za vyrovnanou hru se body neberou, a proto jsme od leadra soutěže odjeli s prázdnou.

Naše branky dali: Hošek 2x, Karli a Vacek