see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Junioři: V.Popovice - Benátky 2:6 | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Junioři: V.Popovice - Benátky 2:6

Další korálek (v pořadí již šestý) nasazen na vítěznou šňůru, tak by se dal nazvat výsledek utkání juniorů ve Velkých Popovicích. Junioři tak pokračují ve vítězném tažení a sérii úspěšných utkání v řadě natáhli na číslo 6. Utkání to nebylo vůbec jednoduché, ačkoliv naše převaha na ledě byla zřejmá, na ukazateli skóre to dlouho nebylo vidět. Velmi důležitou branku dal totiž Marti Hošek v našem oslabení až ve 39. minutě utkání, byla to branka na 2:0 v náš prospěch, a že nám prospěla bylo patrné na začátku 3. třetiny, kdy jsme během dvou minut vstřelili další 3 branky a o výsledku utkání bylo rozhodnuto. Domácí sice v 50. minutě vstřelili 2 branky, v této minutě si totiž vybral slabší chvilku jinak velmi dobře chytající Filip Král, který vinou slabší koncentrace dovolil soupeři zkorigovat jasný výsledek na 2:5. Poslední slovo pak patřilo opět našim hráčům a v 57. minutě stanovil Matouš Kotrbatý konečný výsledek 6:2 v náš prospěch.

Střelci našich branek: Hošek 2x, Litera, Kroupa, Karli a Kotrbatý.

Příští utkání hrajeme v neděli 14.2.2016 na ZS v Černošicích od 16:30 hodin.