see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Junioři: Benátky - Rakovník 12 : 5 | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Junioři: Benátky - Rakovník 12 : 5

Osmý vítězný korálek nasazen

Poslední náš soupeř, družstvo Rakovníka bylo mužstvem, kterému jsme chtěli vrátit porážku z první poloviny soutěže. Na ledě našeho nedělního soupeře jsme prohráli 6:3, a proto o motivaci k vítězství nebyla nouze. Podmínky pro přípravu na utkání však nebyly ideální, neboť 5 hráčů včetně brankáře Filipa Krále bylo celý týden na prázdninovém pobytu na horách a to není rozhodně to pravé ořechové. O  tom, že si Rakovník v našich vzájemných zápasech věří jsme se mohli přesvědčit hned ve 2. minutě , kdy hosté vstřelili úvodní branku utkání, jejím autorem byl hráč číslo 17 Lukáš Čenkovský, který tento kousek zopakoval v průběhu utkání ještě 2x a byl tak autorem hatricku. Ani tento jeho výkon však tentokrát na naše mužstvo nestačil. Po celkem vyrovnané 1. třetině, která skončila našim vítězstvím 3:2, rozpoutali naši hráči střelecké peklo jehož výsledkem bylo 12 branek v síti hostujícího brankáře. Došlo tak k jasné vítězné odplatě v podobě dvouciferného výsledku 12:5. Střelecky se zaskvěl druhým hatrickem v sezóně Mirek Litera.

Střelci našich branek: Litera 3x, Hošek 2x, Bouřil 2x, Karli 2x, Švejda, Kroupa a Vacek.

V neděli 28.2.2016 zajíždíme k předposlednímu mistrovskému utkání do Hořovic s družstvem Žebráku.