see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
Herní výpadek ve 2.třetině ovlivnil průběh zápasu s Táborem | Mládež Benátky
Mládež HC Benátky nad Jizerou

Herní výpadek ve 2.třetině ovlivnil průběh zápasu s Táborem

V nedělním odpoledni hostili na domácím kluzišti naši mladší dorostenci soupeře z města, které založil náš velký vojevůdce Jan Žižka z Trocnova, Tábor.     A po vzoru zakladatele svého města si sebou hostující mladíci přivezli i bojovnou náladu, kterou také ihned přenesli do samotného utkání. V úvodu 1. třetiny bylo hned jasné, že k nám přijel soupeř, který na typicky chladném stadionku v Benátkách touží získat všechny tři body. Domácí tým se však nepolekal a byl to právě on, kdo po akci Haspeklo – Bouřil šel do vedení 1-0. Když druhý jmenovaný pálil netradičně od modré čáry. Dobře hrajícímu soupeři se však podařilo brzy srovnat stav na 1-1. Zápas pak na tuto kategorii pokračoval ve slušném tempu a domácímu týmu se ještě do konce třetiny k velké radosti fanoušků podařilo strhnout vedení na svou stranu. V oslabení ujel novic v sestavě křídelník Gestberger a své dlouhé sólo zakončil přesnou střelou po ledě. Stav po 1. třetině byl tak nadějných 2-1.Avšak v úvodu 2.třetiny přišel nepochopitelný ,,black out“ domácího týmu, který po hrubých chybách během prvních tří minut inkasoval v rychlém sledu tři branky a dostal tím svého soupeře do sedla,  ze kterého se ho už nepodařilo sesadit .Podobný scénář měla i zbývající část 2. třetiny, kdy díky výborně bruslícímu a kombinujícímu soupeři připomínali chvílemi naši chlapci stádečko bezradných oveček, které se na louce ztratilo svému pastýři. Soupeř byl k neudržení a do konce třetiny přidal ještě dvě branky. Záchranou pak byla v uších příznivců a hráčů domácího týmu trpce znějící siréna, která ukončila velké trápení domácích v této třetině. Na světelné tabuli tak hrozivě svítil stav 2-6!     Ve 3.třetině se ,,díky bohu“ na led vrátil znovu tým domácích ,,hokejistů“ s jasným cílem. Pokusit se ještě potrápit výborného soupeře z Tábora a provést ještě něco se stavem zápasu. Zázrak se však bohužel nekonal .A i když tuto třetinu opět hokej hrající domácí vyhráli 1-0,kdy pěknou střelou od ,,modré“ korigoval výsledek obránce Vaněček P., tak svůj náskok si už Tábor pohlídal. A po konečném skóre  3-6 si tak od Jizery zaslouženě odvezl plný bodový zisk. Závěrem je nutno sportovně uznat, že k nám přijel výborný soupeř, který bude jistě hrát o přední příčky v tabulce a tentokrát byl nad síly našich ve dvou třetinách dobře hrajících chlapců. O to více nás příznivce a fanoušky Benáteckých mladíků mrzí reportáž o tomto zápase na oficiálních stránkách klubu HC Tábor, kde autor (zřejmě si zapomněl sundat klubové brýle) píše cosi o tvrdé až zákeřné hře Benátek (údajně   tři zranění hráči Tábora) a nadržování domácímu týmu ze strany sudích. Úsudek nechť si udělá každý sám - viz odkaz. http://www.hctabor.com/clanky/mladsi-dorost-za-dalsi-vitezne-vystoupeni-platili-taborsti-neprijemnou-dan/

Sestava HC Benátky n/J: Král F.(Stavar J.)-Vaněček J., Vaněček P., Prebsl, Gebell, Haspeklo – Fabiánek,Bouřil, Votoupal, Gestberger, Závora, Havlena,Fišer,Jančík,Lexa,Šebíková         Trenéři:Kinkor,Škaloud                                                                                                                                                                                           Branky:Bouřil-1 , Vaněček P.-1