Mládež HC Benátky nad Jizerou

HC BENÁTKY NAD JIZEROU vás zve na Týden hokeje

V sobotu 25.9.2021 od 9:15 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou.

HC Benátky nad Jizerou ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu v Benátkách nad Jizerou akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4-8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce,
při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos
ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.


Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma arukavice (postačí lyžařská
helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Václava Haspekla (737410165) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Zároveň prosím sledujte aktuální proti epidemická opatření a přijďte na akci vybaveni v souladu s platnými nařízeními.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4–8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se shokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnášímít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický  aosobnostní rozvo jdětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českéhohokeje(Českýsvaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstrojeznačky CCM.

Akce Týden hokeje se vrámci projektu Pojď hrát hokej se koná po celé České republice a celkově už podeváté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost sledním hokejem 30000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.