Mládež HC Benátky nad Jizerou

Akce: POJĎ HRÁT HOKEJ! Úspěšně za námi, přišlo 28 nových nadějí!

Hokejový oddíl HC BENÁTKY NAD JIZEROU organizoval ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje již šestý náborový den a to 24.1. 2020.

 

Nábor začínal v 17.30 a zúčastnili se ho jako v minulosti nejen úplní nováčci (dorazil jich rekordní počet 28 dětí!), ale i děti, které začaly hrát již v minulosti. Na ledové ploše byli účastníci rozděleni do 5 skupin. V jedné časti hřiště byli úplní začátečníci, kteří bruslili hlavně s hrazdičkami, na druhém stanovišti hráli na honěnou ve skupinkách, na třetím absolvovali překážkovou dráhu, na čtvrtém si zahráli hokej a fotbal a na posledním si vyzkoušeli, jaké je to jet samostatný nájezd. V jednom okamžiku se na ledě prohánělo kolem 50ti dětí. Na úplný závěr jsme mezi malé bruslaře vypustili nafouknuté balónky. Moc dlouho nafouknuté nevydržely. V úplném závěru se všichni společně vyfotografovali, i když někteří unavení již foto ani neabsolvovali.

Na akci se podílelo 10 trenérů, 2 hráči "A" mužstva a 8 pomocníků z řad našich dorostenců. Akce se celkem podařila.  Každý nový účastník si odnesl reprezentační dres a plno dárků od hokejového klubu.

Rodiče se dozvěděli, kdy se trénuje, co budou do budoucna děti potřebovat, za jakých finančních podmínek se dá hokej v Benátkách hrát, jaké jsou kategorie a jaké soutěže se v Benátkách hrají.

 

Prezentace pro rodiče ke stažení zde.

 

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Benátkách nad Jizerou najdete zde. 

Děkujeme panu Michalovi Palatkovi za krásne fotky!