see here richardmillebarth.com. Homepage richard mille replica ebay. Visit Your URL richard mille replica. my review here richardmillebuckle.com. supply https://www.richardmillecarbon.com/. Most popular fake richard mille. With Cheap Price hublot replica. useful link hublot replica. Go Here travelhublot.com. navigate here www.moneyhublot.com. go right here https://www.musichublot.com/. Who makes the best fake hublot. look at more info hublot replica. i was reading this https://www.healthhublot.com/. Home Page computerhublot.com. my response https://www.loanshublot.com. Huge Discounts https://www.taxeswatches.com/. Wiht 20% Discount https://www.vacationwatches.com/. news replica rolex watches. Copy https://www.restaurantwatches.com/.
14.3. 2015 - vítězný turnaj 2007 v Nymburce | Mládež Benátky

14.3. 2015 - vítězný turnaj 2007 v Nymburce

Benátky - Kralupy nad Vltavou   28:0

Benátky - Velké Popovice           23:1

Benátky - Nymburk                      6:3

Do turnaje jsme vstoupili dvěma jednoznačnými výsledky. Moc hezky se koukalo na sehrané akce jednotlivých formací a s chutí si zastříleli i netradiční střelci. Výborný výkon jsme předvedli hlavně v posledním těžkém zápase s domácím Nymburkem.

Po I. třetině jsme prohrávali 0:1, ale úvod II. třetiny byl v naší režii. Během krátké doby jsme otočili na 3:1. Závěr třetiny však patřil domácím, kdy po trestném střílení a šťastnou střelou v poslední minutě vyrovnali na 3:3. III. třetinu jsme odehráli velmi zodpovědně a bezchybně, konečný výsledek 6:3 je spravedlivý. Naši borci měli po celý turnaj největší hlad po vítězství a zcela zaslouženě si odvezli domů zlaté medaile.